Відгуки

Эльнара Гаджиева
Дякую дерматологу Ользі Сопіній за чудову консультацію та призначення. На наступний день вже було значне покращення, а через пару днів все пройшло. Ще Сьогодні вранці я робила зондування під седацією і можу сказати, що більше це не страшна процедура. Все було комфортно та швидко. Пішла виспаною людиною після наркозу) Рекомендую клініку
Larysa Zverkhovska
Очень благодарна доктору Балта Сергею Игоревичу за профессионализм, внимание и доброжелательность! Буду рекомендовать своим подругам!
Hanna Ivanova
Недавно делала лабиопластику. Я довольна результатом. Все сделали быстро и качественно. Очень внимательный персонал и особая благодарность врачу за профессионализм и особый подход. Однозначно рекомендую не боятся и делать смело эту процедуру именно здесь. Результат того стоит. Это не так страшно и не так больно как кажется изначально.
Margarita Chemerys
Щиро дякую лікарю-дерматологу Ользі Сопіній за професійну допомогу та турботу. Неодноразово зверталась і завжди отримувала кваліфіковану допомогу. При останньому зверненні через алергічний дерматит лікар оперативно призначила лікування, включно з крапельницею, що дало результат уже за два дні. Рекомендую як компетентного і уважного спеціаліста.
Юлия
Монастирська Ольга Олександрівна - дуже грамотний, досвідчений лікар і прекрасна добра людина! Прийом завжди на вищому рівні! Дякую лікарю! ❤️ Звертаюсь не перший раз, і раджу своїм знайомим)
Яна
Дуже професійна, приємна весела. Все дуже просто пояснює те що тобі не зрозуміло і спокійно. Зараз ходжу на перевірки. Також робила лобіопластику. Шкода що така популярна процедура номер один і відгуків немає ніде. Тому потрапила спочатку не до того лікаря. Але Шаст Людмила все виправила швидко та професійно. А головне під загальною анестезією без травми моральної. Я дуже вдячна. ❤️
Елена Скориченко
Лучший врач в мире это Балта Сергей Игоревич. Спасибо ему огромное 🤗
Ирина Петченко
Щиро дякуємо за кваліфіковану допомогу, доброзичливе ставлення персоналу, професійність та відповідальний підхід до роботи.
Валентина Казимір
Висловлюю подяку лікарю-гінекологу, Монастирській Ользі Олександрівні за високий професіоналізм, фахові рекомендаціі, щире бажання допомогти і приемну комунікацію! Рекомендую лікаря і клініку)
Kateryna
Коли мені сказали, що ЕГДС в цього лікаря пройде спокійно і без проблем - я, звичайно ж, не повірила)) Але те, як лікар поводився під час процедури просто супер: відкритий, комунікабельний, розповів все і навіть більше тим часом провівши процедуру. Задоволена на всі 100%🙂
Kateryna
Лікар зовсім не контактний, чи то через акційну ціну чи, можливо, був не його день. Ніяких коментарів, задавала питання - лікар мовчить, а коли сказав два слова стосовно щитовидної залози, я перепитала: «це серйозно?», то у відповідь отримала «я Вам взагалі не повинен нічого розповідати, лікар Вам все скаже». Загалом враження не дуже приємне.
Тетяна
Чудовий хірург і людина. Дякую Вам за правильне та ефективне лікування.