Відгуки
Шепітько Лариса Миколаївна - найкраща! Це не тільки професіонал своєї справи, а й супер людина. Рекомендую всім жінкам, які хочуть якісно та без стресу відвідати гінеколога!!
У цій клініці була вперше. Мала два візити (консультація/обстеження та після лікування) Залишилась дуже задоволена. Комфортно, сучасно, приємна атмосфера, ненавʼязливе обслуговування, прийом у чітко визначений час без затримок. Щира подяка лікарю Ларисі Миколаївні за допомогу та підтримку, призначене лікування і очікуваний результат. Завжди на звʼязку, навіть для вирішення дрібних уточнюючих питань. Обовʼязково повернуся на плановий огляд.
Дуже уважний огляд, гарне спілкування, надія на гарний результат.
Дуже уважний персонал, лікарі - професіонали! Рекомендую!
Для мене найкраща клініка! Працюють на дуже професійному рівні, все злагоджено і чітко. Чудові лікарі!!
Найкращій лікар. Професіонал своєї справи. На всі питання надає чіткі та правильні відповіді. Завжди знайде підхід. Дуже привітна і приємна. Дякую за Вашу роботу.
Все на вищому рівні, де тебе почують, зрозуміють і порадять, як краще зробити.
Бував у багатьох клініках, державних і приватних. Лікувався у різних лікарів. Бувало всяке, однак здебільшого розчарування, в плані лікування, та й загального ставлення. Зупинився на цій клініці й уже багато років обстежуюся та лікуюся тільки тут. Звертаюся до інших тільки, якщо в цій клініці немає потрібного лікаря. Пояснюю чому: 1) на відміну від досвіду в інших лікарнях, тут відчувається зацікавленість лікарів у результаті — обстежують по максимум, поки не знайдуть причину; 2) у всіх моїх випадках лікарі з першого разу визначили проблему і призначили коректне лікування, яке швидко дало результат (всіх не згадаю, але особливе дякую гастроентерологу, сімейному лікарю та кардіологу); 3) медсестри та адміністративний колектив ввічливі та приємні; 4) єдина приватна клініка (маю досвід з багатьма), у якій немає відчуття, що з вас намагаються по максимуму вижати грошей, не кажу, що це якась бюджетна клініка, просто у тут у людей є відчуття такту, а лікарі орієнтовані на лікуванні, а не розкручуванні на гроші — принаймні, у мене такий досвід. Хотілося б щоб клініка розширювала напрямки, щоб тут було все й не було потреби ходити в інші.
Чудова клініка і локація. Найкращий лікар мамолог Балта С. І. Дуже рекомендую 🙏🏻👍
Гарна клініка, 6 років звертаюсь до сімейного лікаря.
Щиро дякую Соколовій Тамарі Миколаївні та Шепітько Ларисі Миколаївні за професіоналізм, уважність та доброзичливість.
Дуже якісне та професійне ставлення до пацієнтів!