Відгуки
Лікар мамолог чудовий спеціаліст, ввічливий, уважний до дрібниць, одним словом знає свою роботу.
Високий сервіс клініки завдяки професіоналам-лікарям, привітному персоналу на рецепції та високому рівню медичного обладнання. Дякую за комплексний підхід до клієнта, за для збереження його часу! Монастирська Ольга Олександрівна лікар найвищої категорії! Якщо кажуть лікар від Бога, то це саме про неї, дякую!
Была на УЗИ и консультации — остались только положительные впечатления! Очень внимательные профессиональные врачи, всё подробно объяснили и ответили на все вопросы. Персонал вежливый, атмосфера доброжелательная. Приятно, когда чувствуешь заботу и уважение к пациенту. Спасибо большое за отличный сервис! 💙
Була сьогодні на прийомі у лікаря Балта Сергія Ігоровича. Все як завжди інформативно, зрозуміло, не боляче. Дякую за професіоналізм і людяність!!!!
Дуже задоволені обслуговуванням на ресепшені. Особлива подяка Микитенко А.О., досвідчений фахівець, професійний підхід, ввічливе обслуговування.
Буда на прийомі у гінеколога Манастирської. Лікар чудовий. Я б сказала від Бога, знає чітко свою працю, Людина дуже професійна. Дякую!
Все добре. Зауважень немає. Лікар Марченко молодець. Вилікувала мене. Дякую щиро і їй і колективу клініки!
Сьогодні відвідала гінеколога Ольгу Олександрівну і залишилась дуже задоволена прийомом. Лікарка справила надзвичайно приємне враження: вона тактовна, уважна та доброзичлива. Під час консультації все детально пояснювала, відповідала на всі запитання і створила комфортну атмосферу. Відчувається високий рівень професіоналізму та досвіду — Ольга Олександрівна дійсно кваліфікований і мудрий спеціаліст, якому можна довіряти. Щиро рекомендую її всім, хто шукає уважного та компетентного лікаря. Окремо хочу відзначити дівчат на рецепції — дуже привітні, організовані та уважні. Швидко допомогли з усіма питаннями і зробили візит ще більш приємним. Молодці!
Рекомендую клініку «Ланцет» за чудовий підбір лікарів. Була на прийомі у Марченко (ендокринолог) та проходила діагностику у Чередниченко (УЗД). Залишилися лише позитивні враження: лікарі — справжні професіонали своєї справи, все чітко та по суті. Дуже дякую!
Микитенко Антон Олегович - дуже уважний, кваліфікований лікар. Мені просто пощастило, що я до нього попав. Всі раджу. Зараз це велика рідкість знайти такого ввічливого лікаря.
Очень понравилась клиника! Врачу-эндокринологу Марченко Ольге Владимировне СПАСИБО!!!
Сервіс в клініці на високому рівні. Була тут вперше і мені сподобалось. Сімейна лікарка Соколова Тамара Миколаївна була уважна і професійна. Рекомендую.