Відгуки
Була на прийомі у дерматолога Ольги Петрівни. Усе сподобалося, лікар дуже уважна, усе розповіла та провела процедуру, прийомом задоволена)
Дуже позитивна людина. Але) Якщо без консультації, просто УЗД Шаст Л.А. робить ровно за 3-4хв. Я таке бачу вперше.
Якщо вам важливо здоров'я ваших грудей, то це саме сюди. Підхід до пацієнта вражає. І якість надання послуг.
Прекрасная современная клиника, прекрасное оборудование, сотрудники очень внимательны, анализы получила в этот же день. Спасибо всем сотрудникам!
Сьогодні я вперше відвідала вас і можу сказати, що я більш ніж задоволена — на всі 100 відсотків. Дякую колективу, який зробив візит максимально приємним.
Мене звела доля з цим лікарем ще в 2011 році. Я щойно вийшла заміж і планували дитину. На той момент я спостерігалася у сімейного лікаря за місцем проживання. Прийшла на огляд, здала пару аналізів і отримала відповідь — можна. Через 7 місяців вагітність — позаматкова, але лікар не побачив. Здала на ХГЧ, показала 2-3 тижні. Приїхала на роботу і почало мазати, різкий біль у низу живота, наче ріжуть. Сказала подрузі по роботі. Вона і відправила мене до Лариси Миколаївни Шепітько. У клініці «Веймар» мене відправила Л.Н. на швидкій до Олександрівській клінічній лікарні до завідуючого відділенням гінекології Богомола Анатолія Григоровича. Який сам мене і прооперував, зробивши чистку труби. Після лікарні я принесла виписку до сімейного лікаря, і вона призначила мені Ярину і пропити курс вітамінів. Через 6 місяців я знову вагітна і знову позаматкова. Знову коло пошани за лікарями від сімейного лікаря і знову я на прийомі у Шепітько Л.Н. І вже вона відправляє мене на червоний хутір. Там мені видаляють одну трубу. Розуміючи, що шансів гратися в ігри з трубою в мене немає, я йду до Шепитько Л.М. за допомогою завагітніти. Під щільним наглядом лікаря, ми з чоловіком зробили обстеження, здали всі необхідні аналізи і вже через 10 місяців я відчуваю в собі зміни. Йду на прийом, здаю хгч, робимо узі- і нічого не побачили. Але це було тимчасово, треба було почекати тиждень. І знов я бігу до своєї чарівниці з цукерками у руках. Приходжу на прийом і… вуаля, маленький комочок щастя в мені, в середині. Плакали від радощі всі лікарі і я з мамою, яка в цей раз була присутня на прийомі. Потім було збереження вагітності( відслойка плаценти) і знов під наглядом мого чудо лікаря Шепітько Л. М. мене одразу відправляють на збереження в перший родом до Лариси Вікторівни. За всі ці 14 років я довіряю своєму лікарю Шепітько Л.М. як матері. З нею ми пройшли довгий тернистий шлях, але за плечима в нас: 2 діточок, так само одна труба, без ЕКО і всіляких інших способів завагітніти. А головне в жінці, що? Це здорова жінка, щаслива дружина і діти! Цього лікаря я рекомендую всім бажаючим, які хочуть бути здоровими і щасливими! Звертайтесь в Медичний центр "Lancet Clinic & Lab" на Арсенальній 9-11, метро Печерськ до лікаря- гінеколога Шепітько Л.М.
Відвідала клініку та отримала консультацію від гінеколога Шаст Людмили Анатоліївни, дуже гарний фахівець, людина яка робить свою справу з теплом та турботою про пацієнта, дуже уважна до деталей. Зробили гістероскопію, почуваюся добре, лікар надала відповідні рекомендації та вже записали на повторну консультацію та узі. Окреме дякую медсестрам та дівчатам з рецепшену. Клініку рекомендую дуже приємно, чисто, гарні та комфортабельні палати для пацієнтів, турботливий та чуйний персонал. Щиро дякую всім за мій комфорт та проведене лікування.
Я — людина, яка боїться лікарні взагалі, тільки завдяки чуйному і уважному відношенню Людмили Анатоліївни наважилась на гістерорезектоскопію. Це було найкраще рішення! Операція пройшла абсолютно комфортно, я навіть не помітила, як усе минуло. Щиро дякую особисто Людмилі Антонівні, а також усьому персоналу клініки!
Чудовий лікар. Змогла швидко та ефективно вирішити мою проблему. Більше того, лікар що найкраще надала консультацію щодо контрацептивів, і допомогла з їх вибором. Рекомендую!
Дуже вдячна лікарю-гінекологу та лікарю-мамологу за професійний підхід і чуйне ставлення. У сучасній клініці отримала важливу інформацію для усвідомлення свого стану здоров’я. Проведено УЗД на високому рівні, усе пояснено зрозуміло й детально. Окрім медичної допомоги, отримала також цінну психологічну підтримку. Відчувається щира турбота про пацієнта. Рекомендую цю клініку всім, хто цінує професіоналізм, уважність і людяність.
Была на УЗИ и консультации — остались только положительные впечатления! Очень внимательные профессиональные врачи, всё подробно объяснили и ответили на все вопросы. Персонал вежливый, атмосфера доброжелательная. Приятно, когда чувствуешь заботу и уважение к пациенту. Спасибо большое за отличный сервис! 💙
Була на консультації у гінеколога Монастирської Ольги Олександрівни. Вже багато років звертаюсь. Лікар професійна, приємна, чудова, уважна, людяна!!! Допомогла мені завагітніти, дуже вдячна за все!!! Рекомендую сміливо!